Dnes je Streda 02.12.2015, meniny má Bibiana
Knižnica sa organizačne člení na: | |||
- |
Úsek generálneho riaditeľstva: |
Ing. Silvia Stasselová generálna riaditeľka |
|
- |
Úsek knižničných činností:
|
PhDr. Dušan Lechner riaditeľ úseku |
|
- |
Úsek elektronizácie a integrácie: |
Ing. Alojz Androvič, CSc. riaditeľ úseku |
|
- |
Úsek ekonomiky: |
Ing. Mária Petrovičová námestníčka generálnej riaditeľky |
|
|
|||
I Úsek generálneho riaditeľstva |
|||
1 |
Kancelária generálnej riaditeľky |
KGR | PhDr. Aneta Bartková |
1.1 Sekretariát generálnej riaditeľky | Ing. Jarmila Dická | ||
1.2 Referát pre styk s verejnosťou | PhDr. Aneta Bartková | ||
2 |
Personálny refererát |
PhDr. Ladislav Oslanec | |
3 |
Právny referát |
||
4 |
Referát BOZP, OP, PZS |
Vlasta Kapustíková | |
5 |
Referát US a CO |
||
6 |
Referát vnútornej kontroly |
Ing. Janka Uherová | |
7 |
Oddelenie metodiky |
Mgr. Henrieta Gábrišová | |
II Úsek knižničných činností |
|||
8 |
Oddelenie doplňovania kníh |
ODK | Mgr. Silvie Uhliarová |
9 |
Oddelenie periodík |
OP | Mgr. Petronela Križanová, PhD. |
10 |
Oddelenie mennej katalogizácie |
OMK | PhDr. Gabriela Lučeničová |
11 |
Oddelenie vecnej katalogizácie |
OVK | RNDr. Martin Hučko |
12 |
Odbor knižničných služieb |
Mgr. Peter Penthor | |
12.1 Oddelenie absenčných výpožičiek | OAV | Mgr. Kristína Brunnerová | |
12.2 Oddelenie MVS a MMVS | MVS | Mgr. Marta Záhradníková | |
12.3 Oddelenie prezenčných služieb | OPV | Mgr. Iveta Timová | |
12.4 Oddelenie konzultačných služieb | KS | Mgr. Ladislav Dombi | |
12.5 Oddelenie multimediálnych dokumentov | OMD | Mgr. Soňa Minárová | |
13 |
Odbor knižničných fondov |
Ladislav Mikulík | |
13.1 Oddelenie knižničných skladov | OKS | Anna Vicenová | |
13.2 Oddelenie revízie fondov | ORF | Ing. Beáta Varečková | |
13.3 Oddelenie preventívnej ochrany dokumentov | OPOD | Ing. Milan Romhányi | |
14 |
Kabinet rukopisov, starých
|
KST |
PhDr. Klára Meszárosová |
15 |
Kabinet retrospektívnej bibliografie |
KRB | Mgr. Zlatica Pytlová |
16 |
Hudobný kabinet |
HK | Mgr. Dana Drličková |
17 |
Multifunkčné kultúrne centrum |
MFKC | Marcel Šustek |
III Úsek elektronizácie a integrácie |
|||
18 |
Odbor súborných katalógov |
PhDr. Lýdia Sedláčková | |
17.1 Oddelenie správy súborného katalógu periodík | OSKP | PhDr. Lýdia Sedláčková | |
17.2 Oddelenie prieskumu súborných katalógov | OPSK | PhDr. Peter Čmelko | |
19 |
Odbor informačných technológií |
Ing. Eva Kralovičová | |
18.1 Oddelenie výpočtovej techniky | OVT | Ing. Dušan Paško | |
18.2 Oddelenie programových systémov | OPS | Ing. Eva Kralovičová | |
20 |
Odbor knižnično-informačných systémov |
Mgr. Mária Džavíková | |
19.1 Oddelenie knižničných systémov | OKSY | Mgr. Veronika Gyalogová | |
19.2 Oddelenie sieťových aplikácií | OSA | Mgr. Mária Džavíková | |
21 |
Národná agentúra ISSN a
|
NA ISSN | PhDr. Beáta Katrincová |
21.1 Národná agentúra ISSN a referát elektronických informačných prameňov |
PhDr. Beáta Katrincová | ||
21.2 Depozit digitálnych prameňov | PhDr. Jana Matúšková | ||
22 |
Informačné a dokumentačné
|
UNESCO | Mgr. Anna Polievková |
23 |
Depozitná knižnica NATO |
DKN | PhDr. Antónia Jasemová |
24 |
Odbor ochrany dokumentov |
Ing. Emília Hanusová | |
23.1 Oddelenie knižnej väzby | OKV | Ľubica Kružlíková | |
23.2 Oddelenie reprografických služieb | ORS | Ing. Emília Hanusová | |
23.3 Oddelenie reštaurovania dokumentov | ORD | Mgr. Ivana Palkovičová | |
25 |
Odbor digitalizácie |
OD | Mgr. Tomáš Fiala |
24.1 Oddelenie digitalizačných služieb | ODS | Mgr. Stanislav Ďurčo | |
24.2. Laboratórium digitalizácie | LD | Mgr. Tomáš Fiala | |
26 |
Odbor centrálneho dátového archívu |
CDA | Ing. Milan Rakús |
26.1 Oddelenie informačných technológií CDA | Mgr. Lenka Bazalová | ||
26.2 Oddelenie informačných systémov CDA | |||
26.3 Oddelenie informačných procesov CDA | Mgr. Bibiana Žigová | ||
27 |
Odbor projektového riadenia |
OPRiad | Mgr. Ivan Ciglan |
27.1 Oddelenie riadenia projektov | |||
27.2 Oddelenie integrácie systémov | |||
IV Úsek ekonomiky |
|||
28 |
Oddelenie ekonomiky |
Ing. Mária Petrovičová | |
29 |
Odbor prevádzky |
Ing. Pavol Paštinský | |
26.1 Oddelenie správy budov | OSB | Jozef Turčina | |
26.2 Oddelenie správy majetku | OSM | Zálesňaková Magda |