Dnes je Streda 20.07.2016, meniny má Iľja, Eliáš

VELKOSŤ PÍSMA A A A

Fondy

Monografie:

  1. Oficiálne publikácie NATO - z produkcie Sekcie verejnej diplomacie NATO v Bruseli, ako aj Akadémie obrany NATO v Ríme. Publikácie sú určené širokej i odbornej verejnosti so zámerom priblížiť aktuálne fungovanie Aliancie. V študovni sú k dispozícii v tlačenej alebo elektronickej forme. Všetky tituly sú dostupné v anglickej a francúzskej jazykovej verzii, niektoré publikácie sú k dispozícii aj v ďalších jazykoch, vrátane slovenského.
  2. Odborné publikácie - knihy domácich a zahraničných vydavateľov z profilovej oblasti - medzinárodné vzťahy, medzinárodné organizácie a zoskupenia, história Organizácie severoatlantickej zmluvy, jej rozširovanie, členstvo SR v NATO, NATO a Európska únia, Európska bezpečnostná a obranná politika, vojenské dejiny sveta, etnické konflikty, mierové operácie, medzinárodný terorizmus, životopisy vojenských veliteľov, uniformy, vyznamenania a ďalšie témy.

Periodiká:

Knižnica ponúka domáce a zahraničné časopisy zamerané na aktuálne otázky medzinárodných vzťahov, bezpečnosti a obrany.

Návštevníci študovne majú prístup aj k odborným časopisom, ktoré prinášajú aktuálne informácie o najnovšom dianí v Ozbrojených silách SR.

Multimédiá:

Publikácie na CD a DVD nosičoch z produkcie Sekcie verejnej diplomacie NATO v Bruseli približujú rozsiahle spektrum aktivít Aliancie.

Posledná aktualizácia: 14.04.2011 10:36  Tlačiť Hore