Aktuálne


Pozývame rodičov detí s detským autizmom na školenie „EDUKAČNO-BEHAVIORÁLNA INTERVENCIA“, ktoré sa uskutoční v dvoch na seba nadväzujúcich termínoch – 28. až 29. februára a 21. marca 2020. Školenie je určené rodičom, ktorí majú záujem pracovať so svojimi deťmi na základe metodiky vychádzajúcej z princípov ABA. Prihlásiť sa môžete TU do 13. februára 2020.Pozývame rodičov detí s detským autizmom na workshop „Tvorba úloh pre deti s autizmom – štruktúra a vizuálne usporiadanie priestoru, času a postupu“, ktorý sa uskutoční v utorok 5. novembra o 17. hod. v priestoroch nášho centra. Prihlásiť sa môžete do 30. októbra 2019 TU.


Pozývame rodičov detí s Aspergerovým syndrómo na seminár „Svet očami môjho dieťaťa – základné informácie o myslení, vnímaní a prežívaní detí s Aspergerovým syndrómom“, ktorý sa uskutoční v utorok 22. októbra od 16. hodiny v priestoroch nášho centra. Prihlásiť sa môžete TU do 18. októbra 2019.


Do odborného tímu pre DSS Andreas hľadáme inštruktora/ku sociálnej práce. Životopisy prosím posielajte na dssandreas@slovanet.sk. Pre ďalšie informácie volajte 0907 273 114 (p. Mészárosová).


Pozývame na školenie „Využívanie edukačno-behaviorálnej intervencie v práci s deťmi s PAS “, ktorá je založená na princípoch ABA. Školenie v sebe zahŕňa tri moduly. Prvý MODUL 1 „Teoretické východiská“ sa skladá z dvoch častí, ktoré sa budú konať 18.-19. októbra 2019 a 15.-16. novembra 2019. Prihlásiť sa môžete do 3. októbra TU


Za nový predajný stánok, ktorý budeme používať na predaj výrobkov z našej dielne alebo pre stretávania sa so susedmi a priateľmi počas záhradnej slávnosti, ďakujeme spoločnosti Expodom.


Petícia za riešenie každodenných problémov ľudí s autizmom. PETÍCIA, ktorú môžete podpísať aj vy, požaduje, aby sa vláda SR začali zaoberať riešením každodenných problémov ľudí s autizmom, s ktorými sa títo ľudia a ich rodiny stretávajú vo všetkých životných cykloch, od narodenia cez školský vek, v dospelosti, ale aj v starobe. ĎAKUJEME


Ďakujeme, že ste sa zapojili do súťaže MODRÁ FOTKA. Autorov najlepších fotiek sme odmenili. Vyhodnotenie súťaže MODRÁ FOTKA 2019 si môžete pozrieť aj prečítať.


OZNAM pre rodičov čakajúcich na diagnostiku: Z kapacitných dôvodov sa čakacia doba na diagnostiku PAS predĺžila na 11 mesiacov. Ostatné služby poskytujeme naďalej v nezmenených termínoch. Ďakujeme za pochopenie.


Aj v tomto roku nám môžete venovať svoje 2 percentá. Spoločne urobíme pre autizmus viac.


Do nášho odborného tímu hľadáme špeciálneho pedagóga / špeciálnu pedagogičku. Životopisy prosím posielajte na okenicova@andreas.sk. Budeme Vás kontaktovať.


Máte záujem o SNOEZELEN terapiu pre vaše dieťa?


Nové knihy v ponuke. Pre viac informácií...


Osvetový leták „Mám iné dieťa?“ pre rodičov na stiahnutie. Za podporu ďakujeme Nadácii pre deti Slovenska a Zdravotnej poisťovni Dôvera.


ARCHÍV noviniek